HAKKIMIZDA

Betro Burger, 2018 de Beşiktaş’ta faaliyetlerine başlamış olup, sunduğu ilk kapalı burger ürününü, 170 gram taze eti, kaliteli malzemesi, anında fırından çıkan servisi ile tüketicilerine her gün güler yüzle, içten hizmetle müşterilerine sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti, satın alma sonrası ürünün arkasında durma, günlük taze ürünler ve günlük üretim gibi kavramlara sarılarak yola koyulmuş ve sevilen bir tat olarak büyümeye başlamıştır. 2021 yılında Betro Burger, yatırımcı desteği alarak, büyümeye başlamış, marka konsepti, konumlandırma, teknolojik sistem entegrasyonları, standardizasyon çalışmalarına başlamıştır.
2021 Temmuz ayında Akaretler ’de yeni marka konsepti ile açılmıştır ve kapalı burgerin eşsiz lezzetini müşterilerine sunmaya devam etmektedir. İkinci restoran Kadıköy’de açılacak olup, Betro Burger’i 2021 sonlarında Kadıköy müşterilerimizle buluşturmayı hedeflemekteyiz.
Betro, yeni marka konsepti ve eşsiz ‘Kapalı Burger’ lezzeti ile, Türk Burger’ini yaratmış olup, yatırımcıların ilgisini çekmeye ve büyümeye devam etmektedir.